کتابسرای افشین | وارد شوید| ثبت نام کنید
فیلتر بر اساس: نمایش 1 - 12 از 202 نتایج

خرید کتابهای رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه به صورت آنلاین از سایت افشین بوک یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کتابهای این رشته است. ما در این دسته بندی از کتابسرای افشین لیست بهترین و پرفروش ترین کتابهای رشته تربیت بدنی و کتابهای رشته علوم ورزشی در سطح کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری را جهت خرید اینترنتی در اختیار شما قرار داده ایم.

 

خرید کتابهای رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی

کتابهای رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی که در این دسته بندی خدمت شما ارائه می شود شامل کتاب های دانشگاهی رشته تربیت بدنی و کتاب های دانشگاهی رشته علوم ورزشی در تمامی سطوح کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری است. همچنین سعی کردیم لیست بهترین و پرفروش ترین کتاب های رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی را برای شما گردآوری کنیم که در دانشگاه دولتی، آزاد، پیام نور، فرهنگیان و … مورد تدریس قرار می گیرد. در ادامه مطلب سعی می کنیم انواع کتابهایی که در این دسته بندی قرار دارد را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

 

خرید کتابهای رشته تربیت بدنی

 

دنبال چه کتابی هستید؟

انواع متفاوت کتابهای این دسته بندی به صورت زیر است:

  • کتاب های تخصصی رشته تربیت بدنی دانشگاه
  • کتاب های تخصصی رشته علوم ورزشی دانشگاه
  • کتاب های تخصصی رشته تربیت بدنی کنکور
  • کتاب های تخصصی رشته علوم ورزشی کنکور

 

رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در دانشگاه با همدیگر متفاوت است؟

رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دو رشته متفاوت هستند، اگرچه در بسیاری از دانشگاه‌ها این دو رشته به صورت همزمان در یک دانشکده قرار دارند. رشته تربیت بدنی بیشتر به آموزش و پرورش بدن و توسعه مهارت‌های حرکتی افراد می‌پردازد. دانشجویان این رشته می‌توانند بعد از فارغ‌التحصیلی در مدارس، باشگاه‌های ورزشی و یا به صورت خصوصی به عنوان مربی ورزشی فعالیت کنند. اما رشته علوم ورزشی شامل مطالعات علمی و پژوهش در زمینه ورزش، تغذیه ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی ورزشی و مدیریت ورزشی است. دانشجویان این رشته می‌توانند به عنوان محقق، پژوهشگر و یا مدیر در صنعت ورزشی، سازمان‌های ورزشی و یا دانشگاه‌ها فعالیت کنند.

 

لیست کتاب های رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی

لیست کتاب های رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی که در این دسته بندی از افشین بوک گردآوری شده شامل بهترین کتابهای رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی است. در ادامه این مطلب سعی می کنیم درباره برخی از این کتابها و کاربرد آنها بحث کنیم.

 

کتاب های ترم یک رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی

کتاب های ترم یک رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه معمولا با همدیگر مشترک هستند. البته در دانشگاه های مختلف ممکن است کتابهای معرفی شده با همدیگر متفاوت باشد، ولی در حالت کلی در بیشتر دانشگاه ها، کتابهای ترم اول رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی با همدیگر مشترک است. این کتابها شامل کتابهای پایه ای است که هر دو رشته نیاز دارند به صورت مشترک آن را مطالعه کنند. در ترم ها و سالهای بالاتر به تدریج دانشجویان هر رشته به کتابهای تخصصی رشته خود روی می آورند.

 

کتاب های رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد

کتاب های رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد بسیار متعدد و متنوع است و کتابهای بسیار متعددی برای این منظور تالیف و ترجمه شده است. از این رو استاد هر درس بنا به نیاز و استراتژی خود، اقدام به معرفی و تدریس یک کتاب می نماید. البته دانشجویان برای مطالعه بیشتر می توانند از مقالات علمی و کتابهای مرجع نیز استفاده کنند. در این دسته از کتابسرای افشین سعی کرده ایم بهترین و شناخته شده ترین کتابهایی که اساتید دانشگاه آزاد از آنها استفاده می کنند را برای خرید آنلاین قرار دهیم.

 

کتاب های رشته علوم ورزشی دانشگاه آزاد

کتاب های رشته علوم ورزشی دانشگاه آزاد نیز شامل دروس متعددی است. با توجه به ماهیت علمی این رشته نیاز است تا کتابهای مرجع بیشتری از منابع داخلی و خارجی مطالعه شود. از این رو سعی کرده ایم کتاب های تخصصی رشته علوم ورزشی دانشگاه و کنکور را با دقت انتخاب کنیم تا دانشجویان این رشته بتوانند به راحتی از طریق خرید آنلاین به این کتابها دست یابند.

 

کتاب های رشته تربیت بدنی دانشگاه پیام نور

کتاب های رشته تربیت بدنی دانشگاه پیام نور در کل کشور به صورت مشترک تعیین و تدریس می شود. این کتابها سعی می شود از مراجع معتبر معرفی شود و برخی از کتابهای معرفی شده، کتابهای انتشارات پیام نور است که مخصوص این رشته و این دانشگاه تدوین و منتشر شده است.

 

کتاب های رشته علوم ورزشی پیام نور

کتاب های رشته علوم ورزشی پیام نور نیز مانند سایر رشته های این دانشگاه توسط دانشگاه مرکزی معرفی و تدریس می شود. از این رو انتخاب کتاب بر عهده استاد نیست و ملزم است کتاب معرفی شده را تدریس کند. این استراتژی دانشگاه پیام نور سبب شده تا کلیه دانشجویان کشور، یک کتاب مشترک را مطالعه کنند. کتاب های رشته علوم ورزشی دانشگاه پیام نور گاهی از کتابهای تالیف انتشارات پیام نور و گاهی کتابهای تالیف و ترجمه شده از سایر انتشارات برگزیده می شود.

 

کتاب های رشته تربیت بدنی در دانشگاه فرهنگیان

کتاب های رشته تربیت بدنی در دانشگاه فرهنگیان نیز بسیار متنوع و گسترده است. دانشجویان این دانشگاه برای تدریس در سطح مدارس آماده می شوند، و یا شغل آینده آنها مربی ورزشی در سطح مدارس است. به همین خاطر نیاز است تا از منابع معتبر و مرجع تدریس کنند تا علم کافی را در این زمینه بدست آورند و بتوانند آن را به دانش آموزان منتقل کنند.

 

کتاب های رشته تربیت بدنی کاردانی

کتاب های رشته تربیت بدنی کاردانی شامل کتابهای عمومی و پایه ای این رشته می شود. به همین خاطر کتاب های رشته تربیت بدنی کاردانی و کتاب های رشته علوم ورزشی کاردانی در اکثر اوقات مشترک هستند.

 

کتاب های کنکور ارشد رشته تربیت بدنی

کتاب های کنکور ارشد رشته تربیت بدنی می تواند کتابهای تالیفی و ترجمه شده مرجع و یا کتابهای خلاصه و آزمون باشد. ما در کتابسرای افشین هر دو مورد را پوشش داده ایم تا شما عزیزان بتوانید بنا به نیاز و زمان خود بهترین گزینه را برای مطالعه انتخاب کنید. اگر زمان کافی برای مطالعه دارید پیشنهاد می کنیم از کتابهای مرجع و آزمون در کنار هم استفاده کنید. اگر زمان شما محدود است پیشنهاد ما استفاده از کتابهای آزمون جهت آمادگی برای کنکور است. اگر در هر مرحله از خرید سوال یا مشکلی دارید با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

 

کتاب های ارشد رشته تربیت بدنی

کتاب های ارشد رشته تربیت بدنی کتابهای تخصصی این رشته را در بر می گیرد. از این رو نیاز است دانشجویان در زمینه تخصصی خود کاملا آماده و حرفه ای شوند. این امر مستلزم مطالعه بهترین و جامع ترین کتابها است. به همین خاطر ما سعی کرده ایم کتابهای جامع و تخصصی این رشته که دانشجویان ارشد از آن استفاده می کنند را گردآوری و روی سایت بارگزاری کنیم.

کتابسرای افشین، یا کتابفروشی افشین بوشهر مرکز خرید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، کمک درسی  ، انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی قوی به شما عزیزان است.

  • با خیالی آسوده در خانه خرید خود را انجام دهید: کتابفروشی افشین دارای مدارک لازم برای فعالیت حضوری (جوازکسب) و فعالیت مجازی (اینماد و ساماندهی) می باشد.
  • جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. (تیم پشتیبانی قوی و باتجربه افشین بوک در تمامی اوقات پاسخگوی شما می باشد)

در شبکه های مجازی ما را دنبال نمایید.

 

آدرس فروشگاه: بوشهر، خیابان عاشوری، بهارستان 17

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابسرای افشین می باشد.

گفتگو در واتساپ
×